У середу, 8 грудня свій 87-й День народження святкує чудова радянська актриса Аліса Фрейндліх. Вона зіграла ту саму "мимру" Людмилу Прокоф'єву в культовому фільмі "Службовий роман".

Народилася вона в далекому 1934 році в Ленінграді, у творчій родині. Перед тим як прийшла війна, її батьки прийняли рішення розлучитися, і мама з дочкою залишилися в Ленінграді. У 1942 році Аліса пішла в школу, і практично відразу вони поїхали в Таллінн до рідних, звідки повернулися тільки через 6 років, коли війна вже закінчилася.

Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело
Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело

Справжній прорив в кіно у Аліси стався в 1976 році, коли її запросили на головну роль у фільмі "Службовий роман". Вона практично відразу погодилася, адже їй були цікаві метаморфози, які відбуваються з її героїнею, яка з суворої не особливо симпатичною жінки перетворюється в життєрадісну і чарівну людину. Далі була ще картина "Сталкер", яка стала досить популярною.

Популярні новини зараз
Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Останні кілька років вона переживає серйозні проблеми зі здоров'ям. В кінці 2020 року її госпіталізували в клініку, де вона пробула практично 2 місяці у важкому стані. Ураження легенів досягло практично 80%.

Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело
Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело

Новий Рік зустріла в лікарні, де з нею провели час дочка Варвара і внучка Анна, яких також госпіталізували.

Хвороба протікала досить складно, але Аліса Фрейндліх не подавала виду, і навіть запитала у лікарів, чи можна їй викурити сигаретку.

До слова куріння Звичка, з якою вона вже більше 50 років, і почалося це в 35, коли вона втратила маму.

Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело
Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело

Прогнози були не сильно оптимістичні, але, все ж вона пішла на поправку, і вийшла з лікарні вже в лютому.

Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело
Аліса Фрейндліх, фото: вільне джерело

До 87 років Фрейндліх так і не зустріла супутника життя, з яким було б в радість постаріти. З третім чоловіком зірка розлучилася ще в 1990 році.

Нагадаємо, що не тільки співаки і співачки: УКРАЇНА розширила чорний список росіян

Раніше повідомлялося, що 86-річна зірка "службового роману" перемогла страшну хворобу

Також, засуджений за вбивство продюсер The Beatles Філ Спектор помер від коронавірусу.