Батькам і вихователям рекомендують називати дітям справжні, анатомічні назви інтимних частин тіла, а не користуватися евфемізмами. За твердженням активних прихильників освіти в області безпеки тіла, це дозволить дитині вільніше повідомляти про посягання на його свободу і недоторканність.

Такі слова, як Вагіна, вульва, груди, сідниці, пеніс, яєчка не повинні лякати батьків в спілкуванні з дітьми.

Чому це важливо, нагадали на сайті mamanam:

  • Якщо до дитини торкаються неналежним чином, він може повідомити про це дорослому, якому довіряє, або співробітнику соцзахисту. Наприклад:»він доторкався до мого пеніса". Це стане важливим аргументом у суді.
  • Коли дитина заявляє батькові або вчителю, щось на зразок «він чіпав мою печеньку», таку фразу просто проігнорують. А якщо дівчинка каже, що» він чіпав мою вагіну", це мобілізує дорослих.

Діти
Діти

  • Злочинці шукають безпорадних, необізнаних жертв, щоб скористатися ними. Якщо дитина оперує правильними термінами, він, швидше за все, відверто розповість про все дорослим.
  • Батьки можуть насторожитися, якщо почують від дитини незвичну термінологію – тоді важливо запитати, де і за яких обставин вони її почули.
  • Зменшувально-пестлива термінологія допомагає педофілу видавати свої дії за ігри з дитиною.

Діти в школі, osvitoria
Діти в школі, osvitoria

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти"
Показати ще
  • У період статевого дозрівання легше пояснити зміни в тілі дітям, вільно володіють термінологією.
  • Дитині легше пояснити, де у нього болить, якщо він спокійно ставиться до дорослих термінів.
  • Дитина може соромитися свого тіла, якщо при будь-якому згадуванні інтимних зон батьки і викладачі червоніють і замовкають. Це може підштовхнути до думки, що обговорення цих тем-секретна тема, якої варто уникати.

Нагадаємо, діти не беруться з капусти і їх не приносить лелека: як в українських школах розповідають "про це".

Як повідомляв Знай.ua, жінка відрізала статевий орган і голову співмешканцю після сварки: застілля закінчилося сотнею ударів ножем.

Також Маша Єфросиніна поділилася з Олею Поляковою враженнями від першого с * кса: "Багато болю і страждань".