Через кілька днів після інтерв'ю "Доброго ранку, Америка" сестра Брітні Спірс Джеймі Лінн Спірс виступила з публічним закликом до поп-зірки зв'язатися з нею через їх неприємну ворожнечу.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "Daily Star"

40-річна поп-ікона Брітні звинуватила свою сестру в тому, що вона не підтримувала її під час її 13-річної битви за консерваторство.

Нещодавно Джеймі Лінн дала інтерв'ю програмі "Доброго ранку, Америка".

В інтерв'ю Джеймі висловила своє невдоволення і своє становище в консерваторстві, просуваючи свою книгу під назвою "Речі, які я повинна була сказати".

Популярні новини зараз
Олександр Пономарьов захопився, як бійці ЗСУ ювелірно знищують техніку окупантів: "Горить, палає" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Після того, як Брітні назвала її «покидьком», Джеймі зайшла в Instagram і закликав сестру зв'язатися з нею.

Сестра Брітні Спірс
Сестра Брітні Спірс

Вона почала зі слів: "Брітні, просто подзвони мені, я багато разів намагалася поговорити з тобою безпосередньо і вирішити це наодинці, як і повинні сестри, але ти все одно волієш робити все на публічній платформі. А поки, будь ласка, припиніть розповідати про те, що мене не було поруч з вами або, що я все вигадую».

Вона додала: "Я рада поділитися тим, скільки разів я зверталася до вас, підтримувала вас і намагалася вам допомогти".

Джеймі завершила свою публічну промову і сказала: "Це бентежить і має припинитися. Люблю тебе".

Зірка Baby One More Time ще не відповіла публічно, але раніше заявляла, що беззастережно любить свою сестру, незважаючи на їх складні стосунки.

Брітні Спірс, фото: Instagram
Брітні Спірс, фото: Instagram

Брітні сказала: "Я сказала кілька різких речей, тому що ви, очевидно, заподіяли Мені біль через те, що вигадуєте про мене!! Все, що я знаю, це те, що я люблю тебе беззастережно!!! Так що давай, говори все, що хочеш... це так без смаку для сім'ї, публічно так боротися!!!"

У книзі Джеймі "Речі, які я повинна була сказати" розповідається історія її життя і кар'єри з аспектами, що пояснюють, на що схожі її відносини зі старшою сестрою.

У книзі вона описує поведінку своєї сестри як "параноїдальну" і "безладну" до її публічного зриву в 2008 році.

Джеймі сказала, що вона була «щаслива», коли опікунство над Брітні закінчилося.

Нагадаємо, що Брітні Спірс в одних стрінгах показала своє тіло.