У соціальній мережі оприлюднили розкішні кадри за участю знаменитої артистки і актриси Дженніфер Лопес. Чарівну співачку можна побачити в шикарному образі і як вона хвалиться своїм сталевим пресом.

Відповідні фотографії продемонстрували на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Здається, Джей Ло знає секрет вічної молодості! Інакше як пояснити, чому вона так чудово виглядає в свої 52", - підписаний пост в соціальній мережі.

Численна публіка,яка побачила дану публікацію, не змогла прости мимо. Люди акцентували свою увагу на віці і зовнішності знаменитої артистки.

Популярні новини зараз
Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

Варто відзначити, що деякі вважають, що така розкішна зовнішність через генетики співачки, а інші кажуть, що це наполеглива праця над собою. Аудиторія не стала мовчати і почала коментувати пост з Дженніфер Лопес.

Скрін, Instagram Лопес
Скрін, Instagram Лопес

"Чому у нас Вік 52 ставлять ніби 102??? Жінка в розквіті сил", "шикарна !!! Секрет простий: здорове харчування, спорт, можливість користуватися косметологами, вітаміни, любити життя, виробляти ендорфіни)))", "такими грошима, любов'ю до спорту та іншими сприятливими моментами виглядати погано - це злочин. Зараз і косметологія, і пластична хірургія зробили крок набагато вперед, можливості фотошопу теж (десь, в якійсь мірі грішать їм багато)", "не пластика у неї, а косметолог хороший!!Плюс харчування хороше, спорт, процедури спа, масажі всякі.І на останніх фільмах все одно видно вікові зміни, просто підтягнута", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Нагадаємо, що Дженніфер Лопес грайливо спустила штани перед камерою.