У соціальній мережі з'явилася інформація, що відома модель і актриса Памела Андерсон вже п'ятий раз розлучатися. Стало відомо, що вона сама вирішила розірвати стосунки зі своїм новим чоловіком.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «poepletalk» в Instagram.

"Rolling Stone повідомляє, що 54-річна актриса Памела Андерсон подала на розлучення зі своїм чоловіком - охоронцем Деном Хейхерстом через рік шлюбу", - підписаний пост в соціальній мережі.

Потрібно відзначити, що 54-річна актриса вже багаторазово виходила заміж і, на превеликий жаль, постійно розлучається зі своїми коханими чоловіками.

Популярні новини зараз
Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї Російські війська зазнали провалу одразу на трьох напрямках в Україні - британська розвідка Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Памела Андерсон
Памела Андерсон

Відомо, що вже зовсім скоро повинен з'явитися міні-серіал «Пем і Томмі», в якому можна буде дізнатися про бурхливе життя легендарної американської актриси. Багатомільйонні фанати з нетерпінням чекають цього серіалу, щоб краще дізнатися про свого кумира. Люди не пройшли повз такої інформації і почали залишати свої думки вод новиною про розлучення Памели Андерсон.

Памела Андерсон
Памела Андерсон

"Ну яка ж вона розбірлива дама", "і весільні фотки з інсти прибрала", "Нелагідна молодичка", "що сказати? Блуд закордонний. Все на потребу тілу і власної гордині. Як би не залишилася в старості одна-одинешенька вони там, на Заході, як кішечки з собачками, все швидко і не по людськи", "хобі у неї таке)", "Тут би хоч один раз заміж вийти?)) Молодець Памела, поки пропонують, треба виходити", "Ну зрозуміла що охоронець не тягне ... не останній її.....", "Набридло так", "Життя занадто коротке, щоб зупинятися на такій незначній цифрі", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Нагадаємо, що у мережі розповіли про важкі стосунки Памели Андерсон.