На телеканалі СТБ стартував новий сезон культового шоу "МастерШеф". Цього разу за звання кращого кухаря змагаються найяскравіші учасники минулих епізодів, які влаштувавши справжню "Битву сезонів".
Про це розповіли на сторінці "МастерШеф" в Instagram.
Боротьба за звання кращого триває, саме тому у першому випробуванні тижні учаники мають поділитися на шість команд. Їхнє завдання приготувати якомога більше різних страв, дотримуючись одного принципу ― середина має бути рідкою і витікати при розрізанні.

Фото зі сторінки "МастерШеф" в Instagram
Фото зі сторінки "МастерШеф" в Instagram

"Найяскравіші учасники минулих сезонів продовжують битву на головному кулінарному проєкті країни, щоб з’ясувати, хто з них найкращий! Готувати котлету по-київськи та шоколадний фондан забороняється, адже це дуже просто для досвідчених кулінарів. На вердиктах судді розріжуть страви і ті, з яких начинка не витікатиме, куштувати не стануть", - сказано у повідомленні.

Що цікаво, учасники повинні не лише приготувати страви за заданим принципом, а й здивувати суддів польотом фантазії, новими ідеями та рівнем знань. Кому з учасників це вдасться, українці дізнаються у новому випуску "МастерШеф. Битва сезонів" у суботу 19:00.

Також Знай писав, на МастерШеф знайшли унікального учасника, який створює проблеми на рівному місці: "Один суцільний факап"

Раніше Знай писав, нескромні макарони в соусі від Євгена Клопотенка в азіатському стилі: "Стається магія..."

Популярні новини зараз
Алкотест за 51 тисячу: коли водій ризикує грошима та правами, навіть не випивши ні грама Перевірте свій стаж: пенсіонерам призначать майже 500 грн доплати Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Показати ще