Стали відомі нові подробиці у справі Дніпровського стрілка Артемія Рябчука. Він вирішив відмовитися від усіх своїх свідчень.

Про це повідомив колишній нардеп Ігор Мосійчук у своєму Telegram-канал.

На це молодий хлопець зважився тільки після того, як йому знайшли платного адвоката. У цьому йому допомогли ті, хто вірить в його невинність, і створили навіть сторінки підтримки в соціальних мережах, оголосивши збір грошей на адвоката.

Артемій Рябчук
Артемій Рябчук

Так і сталося - Артемій Рябчук отримав платного адвоката Ігоря Степанова, який відразу ж почав стверджувати, що його клієнт - потерпілий.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Заява Артема Рябчука, фото: вільне джерело
Заява Артема Рябчука, фото: вільне джерело

"...Офіційно відмовляюся від усіх свідчень і висловлювань, зроблених мною раніше — як таких, які були дані із застосуванням засобів психологічного тиску і в стані сильного душевного хвилювання", — йдеться в тексті листа.

Нагадаємо, що трагедія сталася 27 січня в Дніпропетровській області на заводі «Південмаш». Артемій Рябчук розстріляв п'ятьох людей, ще стільки ж поранив. На засіданні суду він визнав свою провину, і навіть розкаявся у вбивстві товаришів по службі, але, тепер вирішив відмовитися від цих свідчень.

Артемій Рябчук. Фото: Ukr.net
Артемій Рябчук. Фото: Ukr.net
Артемій Рябчук. Фото: Ukr.net

Вважається, що він хотів помститися за всі знущання з боку товаришів по службі за те, що він одного разу доповів начальству про бійку. Чим закінчиться ця історія-невідомо, але адвокат стрілка здаватися не має наміру.

Нагадаємо, що пошук жінки, яка підвозила Артемія Рябчука в ніч розстрілу: адвокат повідомив нові деталі

Раніше повідомлялося, що адвокат Артемія Рябчука вимагає визнати його потерпілим після розстрілу: винною роблять військову частину

Також, 22-річна дівчина може встати на ноги після розстрілу Артемієм Рябчуком: вже рухає головою і руками