Актриса серіалів на каналі «Україна» Ксенія Мішина вийшла в ефір на своїй сторінці в соцмережі та розповіла про те, де перебувала в перший день війни й як дізналася про вторгнення країни-агресора.

Сьогодні українські зірки всіляко намагаються «достукатися» до людей з інших країн, щоб розповісти їм правду й привернути увагу до війни в Україні.

Ксенія Мішина теж не могла мовчати, тому вийшла в ефір в «Інстаграмі» та розповіла, що трапилося з нею та її сином Платоном під час бойових дій.

«Я до кінця не вірила, що в нашій країні розпочнеться війна. За три тижні до її початку ми з Платоном взяли квитки в Дубай, – розказала Ксенія Мішина.Наш рейс мав відбутися 24 лютого о 6 ранку».

За словами актриси, 24 лютого о 4 ранку вона та її син приїхали в аеропорт. Біля стійки реєстрації їм сказали, що всі рейси поки що скасовані. За кілька хвилин Ксенія Мішина почула десь далеко глухий вибух. Не всі люди в приміщенні надали цьому значення. Через якийсь час пролунав другий. Згодом вибухи почали повторюватися регулярно. Незабаром вибігли працівники аеропорту й оголосили термінову евакуацію.

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні У Анни Трінчер та Волошина "проблеми" в раю - посварилися на рівному місці і винесли все на публіку: "Я тобі не мама" Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів
Показати ще

«У той момент я зазнала тотального страху, який раніше взагалі не зазнавала. Я вперше побачила паніку людей, – зізналася Ксенія Мішина. – Ми вибігли з аеропорту на дорогу й помчали в нікуди. Повз нас проносилися машини, але ніхто не зупинявся».

Акторці все ж таки вдалося приїхати з сином додому. Хоча вона все ще не вірила, що почалося вторгнення в нашу країну. Тому поклала дитину спати і лягла сама.

«Через 7-10 хвилин над нашим будинком із жахливим гуркотом щось пролетіло. І в той момент я зрозуміла, що в Україні почалася війна», – сказала Ксенія Мішина.

У своєму відео актриса поділилася: вона щодня спостерігає за трагедією, що відбувається на вулицях наших міст. Це страшно й нестерпно. Вона серіалів впевнена, що Путін подібними діями зробить свій народ вигнанцями у всьому світі.

«Наше головне завдання – вижити. Вижити будь-якою ціною. І слово «всупереч» як мантра для кожного українця, – сказала Ксенія Мішина. – Бережіть себе, свої сім'ї, бережіть кожного. Тому що скоро ми святкуватимемо перемогу».