Днями експерт зробив розклад на картах Таро і розповів, яким видасться квітень для нашої країни.

Екстрасенс Макс Гордєєв зробив два розклади на картах Таро, щоб чітко зрозуміти, який сценарій чекає на Україну наступного місяця. Так, стало зрозуміло, що для Східної України це буде місяць запеклої переможної боротьби:

«У квітні будуть вестися масові та сильні бої, які виведуть більшість міст з окупації. Квітень для них, можливо, не буде місяцем повного звільнення, але бої будуть знаковими, а деякі навіть наступальними», – розповів експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв.

А ось на Західній Україні особливих змін екстрасенс не побачив – ситуація там буде стабільно спокійною:

«Захід України перебуватиме у правильному потоці. Бомбити його не будуть. Слід розуміти, що це кордон із Польщею, а що б там не говорили і не думали, росія не нападатиме на Польщу. Не зважаючи на те, як рф себе позиціонує, вона боїться конфлікту з Євросоюзом», – поділився екстрасенс у своєму Інстаграмі.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Гвардієць "Шах" засмутив окупантів, і показав посилену оборону Харкова: "Будуть заздрити мертвим" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще