Благодійний фонд Тіни Кароль у партнерстві з Ізраїльським фондом Israeli Freinds of Ukraine придбали необхідні ліки для двох лікарень України, які спеціалізуються на лікуванні онкохворих дітей.

«Війна, як і хвороба, не вибирає кого вбивати, її злочинний задум рандомний. Боротися з хворобою під час війни – подвійне випробування. Діти, які борються з онкологією, сьогодні екстрено потребують ліків, у них немає часу чекати завтра. Мій фонд докладе всіх зусиль, щоб наша допомога примножувалася і ми змогли покрити потреби всіх дитячих онколікарень, які під час війни продовжують рятувати життя своїх маленьких пацієнтів», - каже співачка.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України
Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України

Благодійний фонд Тіни Кароль "Полюс тяжіння" існує з 2014 року. Співачка заснувала його після втрати чоловіка Євгена Огіра, який тривалий час боровся з онкологією. За 8 років існування фонд надав багаторазову допомогу всім 27-ми дитячим онкологічним відділенням міських лікарень в Україні та продовжує свою роботу і під час війни.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України
Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України

Популярні новини зараз
Долар більше не спасіння? Українців просять відмовлятись від валюти Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

"Місія фонду незмінна – порятунок дитячих життів. Під час війни в Україні фонд продовжує допомагати дітям воювати із хворобою. Ми будемо тримати цей подвійний удар, і неодмінно здобудемо перемогу над злом", - додала Тіна Кароль.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України
Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України

Раніше співачка зібрала 2 мільйони гривень на концерті у Ізраїлі, щоб допомогти одній з українських лікарень.