Шаназія Вільямсон отримала травми, в результаті яких загинула дитина. Її розтоптали на концерті Astroworld, через цей інцидент загинули ще 10 осіб.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка, яка відвідала фестиваль Astroworld ще в листопаді 2021 року, каже, що Тревіс Скотт і організатори заходу були винні в смерті її майбутньої дитини.

Шаназія Вільямсон і її чоловік Джарав Оунс подали до суду на репера, організаторів Live Nation та інші компанії разом з 700 іншими людьми за травми і необхідність «обширного лікування» після тисняви натовпу, в результаті якої тисячі людей задихнулися.

Майже 5000 відвідувачів фестивалю повідомили про нездужання, пов'язані з масовою тиснявою.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"
Показати ще

Astroworld був організований Скоттом, його лейблом Cactus Jack, Live Nation, ScoreMore, Apple і місцевими охоронними компаніями.

Тревіс Скотт
Тревіс Скотт

Всі вони зіткнулися з претензіями від численних відвідувачів концерту.

Фестиваль пройшов 5 листопада 2021 року в рідному місті Тревіса Х'юстоні, штат Техас.

Згідно з позовом, пара стверджувала, що у Шаназії стався викидень після того, як її розтоптали і розчавили в натовпі, яка була присутня на фестивалі.

Вона нібито отримала "жахливі травми і смерть її і ненародженої дитини Джаравда".

Тревіс Скотт
Тревіс Скотт

Залишається неясним, через який час після фестивалю вона втратила малюка, а також невідомо, скільки років було плоду на момент смерті.

Шаназія отримала травми плеча, грудей, живота, ноги та інших частин тіла.

У висунутому позові стверджується, що відповідачі не організували достатньо співробітників служби безпеки і медичних працівників.

У ньому також говориться, що відповідачі не усвідомлювали небезпеки для здоров'я, не змогли спланувати, спроектувати, управляти, укомплектувати персоналом, контролювати і управляти подією, що призвело до передбачуваної смерті плода.

Данина поваги
Данина поваги

Це також стосується охоронних компаній, ASM Global, Harris County Sports і Valle Services SMG, які також фігурують в якості відповідачів.

Шаназія і Джарав родом з Дейтона, штат Огайо, і подали позов у грудні 2021 року.

У лютому було видано наказ про кляп, тому адвокати пари Джейсон Іткін і Курт Арнольд пов'язані законом, що не дозволяє їм публікувати будь-яку додаткову інформацію.

Було підтверджено, що 10 людей загинули в Astroworld, в тому числі молодий Езра Блаунт, який загинув у віці всього дев'яти років.

Тревіс Скотт
Тревіс Скотт

Скотта попередили, що він повинен закритися раніше, о 21:59, але концерт закінчився о 22:15 піснею «Мурашки по шкірі».

Поліція повідомила Houston Chronicle, що Live Nation вирішили скоротити сет, але Тревіс продовжував виступати.