"Дизель-шоу" вирішили нагадати українцям про довоєнний темп життя, та анонсували черговий випуск свого запального серіалу "Вижити за будь-яку ціну".

В кадрі з'являться підзабуті але знайомі актори Яна Глущенко, Вікторі Булітко, Олександр Бережок, Єгор Крутоголов та Віталіна Біблів. Анонс з уривком шоу Дизелі розмістили на своїй сторінці у Instagram.

Дизель-шоу. Фото: Instagram
Дизель-шоу. Фото: Instagram

У новій серії у героїв серіалу зникне світло і вони будуть грати у "Відгадай". При чому Віталіна Біблів відгадає Петровича лише за трьома ознаками. "Коли тверезий, то людина, коли п'яний то співак, коли треба відмазатись, то актор".

Дизель-шоу. Фото: Instagram
Дизель-шоу. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Поки Петрович лагодив світло, та займався розливом пива, Яна пробувала відгадати, що загадали їй сусіди, а це була всесвітньо відома Мерлін Монро, яку вона переплутала з собою, а потім замість триптиха, повчала показувати стриптиз.

Після чого, показали, як Петрович полагодив світло, та так, що воно є тільки в квартирі Галини Федорівни.

У коментарях одразу з'явилися схвальні відгуки, адже нових серій всі давно зачекалися.

"Ура, я так чекала", - написала шанувальниця.

Дизель-шоу. Фото: Instagram
Дизель-шоу. Фото: Instagram

Нагадаємо, раніше "посередницькі" послуги та SMS-розсилки, українцям розповіли про дві популярні схеми шахраїв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Світлана Тарабарова вирішила повернутися з дітьми додому і була вражена.

Також "Знай.ua" писав, що розкішна дівчина Беньяміна Вербіча з "Динамо" розповіла, як утискають українців.