Володимир путін може бути настільки серйозно хворий, що це "впливає на прийняття ним рішень", заявив колишній британський шпигун після того, як в ефір вийшли численні репортажі, що ставлять під сумнів здоров'я російського президента.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Путін серйозно хворий, і загадкова хвороба впливає на його рішення в Україні, заявив колишній британський шпигун.

Крістофер Стіл, який керував відділом росії в МІ-6 в Лондоні з 2006 по 2009 рік, а також працював там в 1990-і роки, сказав, що чув, що президент росії - нездоровий.

Росія вторглася в Україну 24 лютого, коли війська путіна увійшли в країну і почали широкомасштабне вторгнення, після чого послідувала крута ескалація конфлікту між двома країнами.

Популярні новини зараз
Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Після обстрілу Бєлгорода губернатор області заявив, що жителі можуть забути про спокійний сон: тепер і їх прийшли "звільняти" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня" Парамедик Тайра розкрила невідоме про російський полон: "Сказали, що вона вже мертвець і краще накласти на себе руки"
Показати ще

Путин
Путин

Колишній британський шпигун сказав, що ескалація відбувається через загадкову серйозну хворобу, яка вразила російського президента.

В інтерв'ю Sky News стіл сказав: "Звичайно, з того, що ми чуємо з джерел в росії, та інших країнах, випливає, що путін насправді досить серйозно хворий. Не зовсім ясно, що це за хвороба — невиліковна або щось в цьому роді. Але, безумовно, я думаю, що це частина рівняння".

Після вторгнення в Україну прозвучала низка заяв про здоров'я російського президента, в яких передбачалося, що кремлівський лідер може страждати від раку, хвороби Паркінсона або навіть раннього недоумства.

Крістофер Стіл
Крістофер Стіл

Коментарі Стіла про здоров'я путіна прозвучали після того, як український генерал-майор Кирило Буданов заявив, що російський лідер серйозно хворий на рак і що в даний час проводиться операція з його видалення.

Ешлі Гроссман, професор ендокринології Оксфордського університету, прокоментувала останні роки путіна і його одутле обличчя, яке може бути ознакою використання стероїдів і хіміотерапевтичних препаратів, повідомляє The Mirror.

путин
путин

Гроссман в бесіді з New Lines сказав: "Путін завжди був дуже підтягнутим чоловіком зі злегка виснаженим виглядом. Але за останні пару років він, здається, погладшав на обличчі і шиї. Це називається кушингоидная зовнішність, і це сумісно з використанням стероїдів".