Відома акторка Ольга Сумська привіталка шанувальників зі святом

Відома акторка театру та кіно Ольга Сумська у вишиванці потішили прихильників новим образом та поздоровила зі світом - днем вишиванки. Світлину новому вбранні акторка опублікувала на своїй Іnstagram-сторінці.

Як привітання, зірка розмістила у себе на сторінці вірш поетеси Тетяни Строкач про вишиванку. Зокрема, такі слова: " Просто наснилося — хрестик до хрестика доленьку я вишивала свою...". Варто відзначити, що зараз, ці слова надзвичайно стали актуальними. Прихильники зауважили, що вона "обличчя нації".

Коментарі. Фото: скриншот instagram.com/olgasumska/

Варто зазначити, що з перших днів нападу, акторка не тікала й не ховалася, як інші зірки. Вона відважно ринулася у бій, допомагала волонтерам, їздила з виступами по країні. А зараз, коли театр відновив роботу, вона знов всіх радо запрошує на вистави.
Для фотосесії зірка обрала автентичну вишиванку у синьому кольорі. Одяг щедро розшитий орнаментом та стилізованими квітами. Варто відзначити, що вона пасує до обличчя та кольору волосся зірки.
У ці непрості часи Ольга вирішила не експериментувати із зачіскою і лишила пряме розпущене волосся, яке "списало" не один десяток років зірці.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще
У коментарях шанувальники зазначили, що акторка виглядає, як завжди, неймовірно, красуня, ніжна та сильна.
Нагадаємо, українцям пояснили, навіщо їм День вишиванки - причина дуже вагома: "Століттями створювалася предками".