Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко була вражена вчинком лідера групи ДДТ Юрія Шевчука. Вона не втрималась, та оприлюднила відео з концерту групи на своїй сторінці Іnstagram.

Нагадаємо, під час концерту в Уфі лідер групи ДДТ Юрій Шевчук звернувся з промовою до глядачів на тему що таке Батьківщина. Він сказав: "Батьківщина, друзі, це не д*па президента, яку треба весь час мусолити, цілувати! Батьківщина - це бабуся-жебрачка на вокзалі, що продає картоплю! Ось це Батьківщина!".

Як повідомили у ЗМІ, зі слів директора концерту, Радміра Усаєва, після виступу до Шевчука прийшли силовики та склали на нього протокол.

У коментарях підписники погодились з акторкою. Це дійсно сміливий вчинок лідера групи ДДТ. Неабияку сміливість треба мати, щоб висловлювати там свою точку зору, зазначив один з підписників.

Популярні новини зараз
Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме"
Показати ще

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

Інші підписники зауважили, що люди на концерті розуміють його слова, аплодують.

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

А одна з підписниць зауважила, що в Росії його пісенька вже проспівана.

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

А деякі шанувальники акторки зауважили те, що де співак був раніше, чому лише зараз почав говорити про це.

Нагадаємо, "Батьківщина, друзі, це не д*па президента, яку потрібно весь час мусолити, цілувати": лідер групи ДДТ Юрій Шевчук дорікнув росіянам.

До слова, Іван Дорн приїхав до українських малюків з бубном, щоб їх розважити: танцювали навіть вчителі.

Раніше ми писали, що дружина Григорія Решетника показала своїх маленьких патріотів, які пішли стопами Андрія Хливнюка: "Всі підспівують нам"