Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко була вражена вчинком лідера групи ДДТ Юрія Шевчука. Вона не втрималась, та оприлюднила відео з концерту групи на своїй сторінці Іnstagram.

Нагадаємо, під час концерту в Уфі лідер групи ДДТ Юрій Шевчук звернувся з промовою до глядачів на тему що таке Батьківщина. Він сказав: "Батьківщина, друзі, це не д*па президента, яку треба весь час мусолити, цілувати! Батьківщина - це бабуся-жебрачка на вокзалі, що продає картоплю! Ось це Батьківщина!".

Як повідомили у ЗМІ, зі слів директора концерту, Радміра Усаєва, після виступу до Шевчука прийшли силовики та склали на нього протокол.

У коментарях підписники погодились з акторкою. Це дійсно сміливий вчинок лідера групи ДДТ. Неабияку сміливість треба мати, щоб висловлювати там свою точку зору, зазначив один з підписників.

Популярні новини зараз
Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Нацкомісія прийняла рішення про підвищення тарифу на електроенергію: скільки платитимемо Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

Інші підписники зауважили, що люди на концерті розуміють його слова, аплодують.

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

А одна з підписниць зауважила, що в Росії його пісенька вже проспівана.

Коментар. Фото: скрин instagram.com/bulitka/

А деякі шанувальники акторки зауважили те, що де співак був раніше, чому лише зараз почав говорити про це.

Нагадаємо, "Батьківщина, друзі, це не д*па президента, яку потрібно весь час мусолити, цілувати": лідер групи ДДТ Юрій Шевчук дорікнув росіянам.

До слова, Іван Дорн приїхав до українських малюків з бубном, щоб їх розважити: танцювали навіть вчителі.

Раніше ми писали, що дружина Григорія Решетника показала своїх маленьких патріотів, які пішли стопами Андрія Хливнюка: "Всі підспівують нам"