Мільйони українців через повномашстабне військове вторгнення росії в нашу країну були змушені втекти і шукати притулку в інших містах і країнах.

Серед них — співачка Мішель Андраде. У березні вона вивезла рідних з України й сама залишилася в Європі, де перебувала на зніманнях тревел-шоу "Орел і Решка" (Новий канал).

"Перші два тижні мама та бабуся були в Києві. Поки я волонтерила в Лісабоні, паралельно намагалася вибудувати логістику, бо вони не хотіли виїжджати. Хотіли залишатися в Україні, і я їх розумію. Вони все життя прожили тут, а у своєму домі почуваєшся комфортніше, ніж будь-де. Хоча зрозуміло, що у чотирьох стінах було не так і безпечно, — розповіла Мішель в інтерв’ю Славі Дьоміну. — Мама бачила на власні очі, як танк переїжджає машину з людиною, хоча до вікон забороняли підходити, але вона підглядала… Все-таки я їх вмовила, вони погодилися виїхати."

Мішель Андраде. Фото: скрін youtube
Мішель Андраде. Фото: скрін youtube

Андраде разом зі своєю командою зараз живе у невеличкому іспанському місті, а через кілька місяців планує переїжджати до Барселони.

Популярні новини зараз
"Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

"Я переїхала до Іспанії. Мені вона близька за мовою, менталітетом. Під час медитацій ніби хтось сказав, що потрібно їхати саме сюди, і я жодного разу не пошкодувала про це, — додала ведуча тревел-шоу на Новому каналі. — Іспанія не надає соціальних виплат українцям, але вона їх підтримує. Є «Червоний хрест», який може надати прихисток на певний час, а потім знайти якусь сім’ю чи апартаменти, де можна пожити. Ми з дівчатами орендуємо квартиру в місті Салоу. Зняли її на три місяці, бо далі плануємо їхати в Барселону — це велике місто з більшими можливостями. Щоправда, поки що там дуже високі ціни — сезон, багато туристів. Потрібен час, треба робити документи, щоб поселили в нормальних умовах."

Андраде в кліпі «Досить свистіти»
Андраде в кліпі «Досить свистіти»

Нагадаємо, що Мішель Андраде знайшла спосіб врятувати своїм життям українців: "Легше пережити...".

Раніше ми повідомляли, що Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет".