Шоумен Юрій Горбунов розповів про нові виклики, яки змушені вони з Катею Осадчою долати під час війни

ПРО це він поділився в інтерв'ю програми "На часі" з Аліною Доротюк.

Юрій Горбунов, instagram.com/gorbunovyuriy
Юрій Горбунов, instagram.com/gorbunovyuriy

Як розказав Юрій, початок війни вони відчули одні з перших, через те, що їх будинок знаходиться неподалік військової частини. Разом із дітьми вони виїхали до Західної України. Як зауважила, ведуча, Катя одна з перших, хто повернувся до дому.

На питання стосовно дітей, Юрій відповів:

Популярні новини зараз
Київстар пригрозив позбавити безліму за поширений "грішок": "Геращенко відключіть і Арестовичу" Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі ЗСУ дякують окупантам за підказку, де знаходиться штаби у Лисичанську: "Воюємо з ідіотами" Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку"
Показати ще

"Ми тут по-різному: вони то повертаються, то знову їдуть. Тому, що в нас не працює садочок, ніяких гуртків. Коли вони починають сідати на голову, то ми знов їх відправляємо"

Він також зауважив, що Івану вже майже 6 років, йому потрібна комунікація, а дома всидіти майже нестерпно. Попри те, що майже немає розважальних закладів для дітей, старший син скоро піде до школи, його потрібно чомусь навчати.

На питання, чи діти постійно находились в Україні, він відповів, що ні, проте, куди саме їздила Катя з дітьми, він не уточнив.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов обійнявшись з Юрієм Горбуновим показали, як українські моряки боронять Дніпро: "Наші красені".

До слова, Катя Осадча ридає через загибель маленької українки від рук росіян: "Ракета зупинила її життя на завжди".

Раніше ми писали, що Юрій Горбунов показав через яку дівчинку Україну ніхто не переможе: "Хіба можна зламати?