Відома українська співачка Христина Соловій поділилася зі своїми шанувальниками цікавою фотосесією серед автентичного українського одягу та пригадала, що прийшлось пережити нашим предкам заради того, щоб жити в самостійній незалежній країні.

На своїй сторінці в Instagram, де Христина має велику авдиторію - 88,3 тисячі шанувальників, співачка розмістила декілька красивих фото серед автентичних предметів побуту та одягу.

Христина Соловій. Фото: скриншот Instagram
Христина Соловій. Фото: скриншот Instagram

Христина розповіла підписникам, що не пережила той час, коли Україна була у складі інших країн. Вона народилася вже за часів Незалежності.

Я народилася у незалежній Україні. З дитинства мала право і привілей бути собою, відчуваючи свою суб'єктність. Це право століттями виборювали мої предки. Проте, навіть сьогодні, моя українськість стає приводом для конфліктів з русифікованим прошарком нашого суспільства, - написала Христина

Популярні новини зараз
5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Христина Соловій. Фото: скриншот Instagram
Христина Соловій. Фото: скриншот Instagram

Співачка розповіла, що для неї означає Незалежність. Це свобода, в якій дівчина продовжує справу своїх предків.

У коментарях дівчину підтримали шанувальники, підкресливши її красу та підтримуючи вибір.

"Незалежність та свобода України - дуже заразлива річ, одного разу я відчула це і більш ніколи не зможу жити інакше", "Ну яка ж красива", "Ти приклад для усіх, що потрібно боротись до кінця", - написали шанувальники.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Соловій "рознесла" Астаф'єву, Дорофєєву та тих, хто показав непристойний жест на всю країну.

Як повідомляв "Знай.ua" Христина Соловій на заздрість Софії Ротару показала гори букетів, але визнала, що це для неї не пріоритет.

Також "Знай.ua" інформував, що Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце.