Відомий український пародист Юрій Великий обожнює пародіювати російських політиків, але цього разу вирішив уявити, як відбувається зустріч путіна та медведчука, після обміну.

На своїй сторінці в інстаграм, Юрій Великий розмістив чергове відео-пародію на зустріч знаменитих кумів.

Юрій Великий. Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/

Великий зіграв переляканого медведчука, який дуже швидко говорив весь монолог, спочатку розмовляючи затинаючись з Оксаною, а потім з путіним. Себе ж він назвав "медвечучелом".

У марченко медведчук попросив, щоб та попросила президента Туреччини, щоб той знову домовився і відправив його назад в Україну. А коли "прийшов" путін, то сипав хохмами, розповідаючи як сидів у в'язниці, та обіцянками про те, що він нічого не сказав, та що віддасть усі гроші.

Популярні новини зараз
Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка
Показати ще

Юрій Великий. Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/

Цього разу пародія вийшла дуже комічна, Юрій використав всю силу своєї харизми, та показав справжнє обличчя путінського блазня, який має виправдовуватися за провалену "спецоперацію".

У коментарях, Юрія називали генієм, а його роботу шедевром.

"Шедеврально!", "Шикарно як завжди", "Ви піднімаєте мені настрій в такий важкий час", "Смішно вийшло, це супер!", "Дякую, Юра, за хороший настрій! Посміялися від душі, медвечучело", - написали у коментарях.

Коментарі.Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/
Коментарі.Фото: іnstagram.com/yuri_velikiy/

Нагадаємо, ми писали, що пародист з "Кварталу 95" Юрій Великий показав, як шойгу пояснює мобілізадницю у рф.

Як повідомляв "Знай.ua" зірка з "Кварталу 95" Юрій Великий змусив вусатого диктатора махати сокирою.

Також "Знай.ua" інформував, Юрій Великий із "Квартал 95" висміяв зворотній наступ окупантів на Харківщині.