Відома українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук, яка минулого тижня на відмінно склала іспит і стала студенткою, продовжує дивувати своїх відданих шанувальників у соціальних мережах.

Цього разу Анна Саліванчук поділилася дуже дивним спостереженням, вона зі своїми дітьми побила особистий рекорд - вони змогли поспати від душі і на кілька годин прокинулися пізніше за звичне.

Про це стало відомо завдяки свіжій Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

"Доброго ранку. У мене шок-контент! Всі сьогодні чекали не тихого ранку, а ми з дітьми вперше за сім років, спали до 10:33. Вони завжди встають о п'ятій, о шостій, о сьомій, о сьомій. Майже одинадцять, а вони до досі сплять. Я схопилася за світло, мити голову, а то не факт, що його не вимикають. Сподіваюся, що сьогоднішній день буде, як мій сьогоднішній ранок. Ну, будь ласка, прошу вас", — розповідає в історії Анна Саліванчук.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Також шанувальники можуть помітити, що їхня зірка стоїть перед камерою свого телефону лише в одному білому халаті та з мокрою помитою головою, адже як сказала сама Анна, світла може й не бути протягом цілого дня.

Анна Саліванчук, фото: Instagram
Анна Саліванчук, фото: Instagram

Також цікаво, що тепер Анна Саліванчук, вперше за сім років, змогла відчути, що таке тихе та безтурботне ранок. З цим її і вітаємо, а від зірки екрану чекаємо на нові зізнання.

Нагадаємо, Анна Саліванчук влаштувала кімнатне "фаєр-шоу", щоб розважитися поки що немає світла: "Головне волосся не спалити".

Раніше повідомлялося, сніговий янголятко Анна Саліванчук приморозила попу: "Зима нас не лякає...".

Також, пишна красуня Анна Саліванчук в одних трусиках вирішила трохи повеселитись: "Очищення...".