Відома українська співачка Тіна Кароль викликає неабиякий інтерес. За її життям стежать тисячі фанів і знають про неї майже всі.

Особливо всіх цікавить особисте життя Тіни Кароль. Зауважимо, що довгий час артистці приписували роман із молдавським виконавцем Даном Баланом, з яким вона брала участь як тренер на шоу "Голос".

Тіна Кароль і Дан Балан, instagram.com/_dan_tina
Тіна Кароль і Дан Балан, instagram.com/_dan_tina

Після цього в мережі навіть з'явилися фан-сторінки, присвячені особистому життю Дана Балана та Тіни Кароль, які мали назву "ДанТіна". Там фанати часто ділилися спільними фото знаменитостей, цікавими відео з шоу "Голос" або ж мемами.

Так, у співтоваристві "dantina__team" вирішили згадати одну з таких мемів:

- Даніку, я заради тебе на все готова.
- Тоді перестань записувати дуети з усіма, окрім мене.
- Ну ти це, не перегибай.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Фото: instagram \\ dantina__team
Фото: instagram \\ dantina__team

До речі, Дан Балан і Тіна Кароль все ж таки записали дуетну пісню, яка називалася "Пам'ятаєш". Цю композицію вони виконали у суперфіналі десятого сезону шоу "Голос країни". Тіна Кароль та Дан Балан в інтимній атмосфері при свічках співали, граючи на гітарі та фортепіано.

Нагадаємо, що Тіна Кароль зізналася, що виховує дитину у суворості, тому вона не живе з нею: "Він не мажор, не маминий син".

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль розповіла про біль після смерті чоловіка Огіра, який не вилікував навіть Дан Балан: "Втікати від зайвих очей і..."