Популярна українська співачка, зірка соціальних мереж, колишня солістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва, яка вже цієї весни порадує багатьох шанувальників живими концертами, продовжує підігрівати романтичні історії, які ходять навколо її хлопця Михайла Кацуріна, його колишньої дружини, а також навколо Надіного колишнього чоловіка Володимира Дантеса.

Цього разу зірці допоміг її новий коханий Михайло Кацурін, який самостійно опублікував кілька нових кадрів з Надею.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Міші Кацуріна у мережі Instagram.

Пост Михайла Кацуріна, скріншот: Instagram
Пост Михайла Кацуріна, скріншот: Instagram

"Не відривався б ні на секунду", - пише Михайло, а також публікує кілька свіжих фото, яких фанати Наді ще ніколи не бачили.

Популярні новини зараз
Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Відмовтесь негайно: українцям сказали, чим не треба користуватися вдома
Показати ще

На свіжих кадрах можна побачити справжні почуття, які відчувають одне до одного Мишко та Надя. Тут молоді закохані обіймаються, позують і навіть трохи кусають один одного. А точніше Михайло вкусив Надю за язичок.

У свою чергу друга сторона цього чудового любовного квартету - колишня дружина Михайла Кацуріна зі своїм сином, з'явилися на сторінці в Instagram у Володимира Дантеса.

Публікація Вови Дантеса, скріншот: Instagram
Публікація Вови Дантеса, скріншот: Instagram

Ось, що написав Володимир Дантес: "Дякую тобі...". Варто зазначити, що такий вчинок Вови дуже здивував його шанувальників, артист мало не пробив людей на сльози. Як це мило з боку.

Нагадаємо, у Володимира Дантеса сталася романтика, коли він поїхав від Наді Дорофєєвої: "Мій маленький світ, я кохаю її".

Раніше повідомлялося, "Дуже боляче за Дантеса...": Надя Дорофєєва розплавилася в спекотних поцілунках Кацуріна.

Також, фантазія Володимира Дантеса пішла далеко, там немає ані Дорофєєвої, ані Кацуріної: "Був би повією".