Вже більше року минуло від дня, коли російська армія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України.

Незважаючи на бомбардування, обстріли, зруйновані міста та численні жертви, наші громадяни не втрачають оптимізму і навіть примудряються жартувати. Так, молода українська блогерка та співака Jerry Heil розповсюдила Instagram-сторіс, головною героїнею якої стала її минулорічна пісня #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА.

Jerry Heil, фото: Знай.ua
Jerry Heil, фото: Знай.ua

Останнім часом композиція набирає все більшої популярності серед українських користувачів у TikTok і стає основою для жартів, як не дивно, над обстрілами українських міст.

У гумористичному відео, яке опублікувала Jerry Heil, розігрується уявна телефонна розмова молодого українця, який перебуває під обстрілом, із його близькими.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація
Показати ще

"Коли родичі запитали, що це за звуки на фоні" , - йдеться у підписі до відео.

Відповіддю на запитання близьких став приспів хіта Jerry Heil: "Бомба! Бомба! Ракета! Гармата! Гармата! Граната!".

Сторіс Jerry Heil. Instagram/thejerryheil
Сторіс Jerry Heil. Instagram/thejerryheil

@volodingram

@Jerry Heil пісня заграла іншими фарбами😂

♬ #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА - Jerry Heil

Вкотре переконуємось, що українці – унікальний та незламний народ. Саме тому нас не здолати.

Нагадаємо, що Jerry Heil показала, як Володимир Зеленський рятує Україну, допомагає у цьому навіть Скрябін: "Я ж не просила...".

Раніше ми повідомляли, що Jerry Heil похвалилася своїми грудьми - до Ані Трінчер далеко: "Коли тобі роблять комплімент".

Також стало відомо, що Jerry Heil розплакалася і не змогла більше приховувати причини сліз: "Так менш боляче".