Популярна українська співачка, блогерка та волонтерка Наталія Могилевська вирішила підбадьорити українців, та показати, що робити, коли води у крані немає.

На своїй сторінці у Instagram Наталія Могилевська показала лайфхак із пляшкою. Дивним чином зірка змусила воду текти і перестати протікати, користуючись ножем та законами фізики.

Наталія Могилевська, фото: Instagram
Наталія Могилевська, фото: Instagram

[quote author=" - написала Могилевська. Що робити, якщо немає води з-під крана? Дівчата лайфхак, що робити, коли у крані не тече. Треба взяти пляшку. Виконати невеликий розріз ножем. Бачите, не тече. Відкрити кришку – тече. Вимили руки, все Бачите, подобається?[/quote]

Наталя Могилевська. Фото: Instagram
Наталя Могилевська. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
З одного боргу в інший? Світло не повернуть після сплати рахунків – це ще не все "Таємні пасажири" заполонили громадський транспорт: хто вони і навіщо їздять сюди-туди Весна почнеться з тотальної економії: одна з комунальних платіжок "поважчає" на 41% Українцям дали час до 20 лютого: що потрібно зробити негайно
Показати ще

У коментарях до повідомлення наголосили, що це діють звичайні закони фізики.

"Закони фізики навіть у наших умовах ніхто не скасовував", "Ті люди, які народилися у 60 роках вміють усі, нагріти воду, помити волосся, випрати… досвід величезний, колись це був звичний спосіб життя" ;, "Хто б міг подумати, що ми все це робитимемо. Що так зміниться наше життя", " Молодець Наталія. Не ниє, не стогне, не нарікає", - написали шанувальники.

Наталя Могилевська, коментарі. Фото: Instagram
Наталя Могилевська, коментарі. Фото: Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська на кухні показала, як зігріти все тіло.

Раніше ми повідомляли, що Наталя Могилевська показала як рятуватиметься в блекауті: "Настав час ...".

Так само стало відомо, що Наталя Могилевська так і не змогла забути цього чоловіка: "Хоче стати частиною мого...".