Досі популярний та відомий мільйонам українців Святослав Вакарчук якийсь час був політиком. Він поєднував політичні відносини з успішною музичною кар'єрою. Тепер Вакарчук вважає, що це було помилкою.

Артист наголосив, що більше не хотів би у своєму житті займатися політичною діяльністю, тому що те, що він робить зараз, є максимально ефективним та корисним. Святослав навіть вибачився перед українцями.

Про це Святослав Вакарчук розповів журналістам одного із українських видань.

Святослав Вакарчук, фото из Instagram
Святослав Вакарчук, фото из Instagram

Артист вважає, що не виправдав очікування людей, які голосували за нього. Все через те, що недооцінив рівень надій людей на конкретну особистість у політиці.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

"Думаю, що свого часу зробив велику помилку... Я не усвідомлював, що мій підхід до політики, коли ти приходиш для того, щоб допомогти іншим людям проявити себе і стати тими, ким вони є, створити нове середовище, відрізняється від відчуття. більшості людей, для яких потрібна конкретна людина, в яку вони хочуть уособлено вкласти свої мрії, бажання та інше", – сказав виконавець.

Святослав Вакарчук, фото: Instagram
Святослав Вакарчук, фото: Instagram

Святослав Вакарчук зізнався, що йому через це "дуже боляче всередині".

Нагадаємо, "Український концерт" із російськими піснями: співак Олег Кензов оскандалився на вечірці в Болгарії.

Раніше повідомлялося, що вже ніколи не закінчить свій роман: на фронті загинув відомий поет Максим Кривцов.

Також, "Кожна втрата – як шрами на нашому серці": Святослав Вакарчук повідомив про смерть відомого українського актора.