В'ячеслав Узелков, колишній український професійний боксер, який нині займається тренерською діяльністю у сфері фітнесу, поділився важливою новиною зі своїми підписниками в Instagram.

Він розповів, що нещодавно переніс серйозне хірургічне втручання на серці, яке пройшло у одній з лікарень Києва. Узелков не вдався до деталей про те, що саме спонукало до такої операції, але зазначив, що зараз відчуває себе власником "нового серця".

В'ячеслав Узєлков, фото: Instagram
В'ячеслав Узєлков, фото: Instagram

За його словами, після операції він все ще перебуває у лікарні, але його стан стабільний і він вже вийшов зі стану наркозу. В'ячеслав наголосив на тому, що відчуває себе добре і оптимістично налаштований на швидке відновлення. Він також висловив вдячність медичному персоналу Київського інституту серця за їх професіоналізм і дбайливе ставлення.

Цікавим збігом обставин є те, що наступний день після операції збігався з днем народження Узелкова. Він розглядає своє "нове серце" як неймовірний подарунок до цієї знаменної дати, що додало йому сил і оптимізму для подальшого одужання.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Фото зі сторінки В'ячеслава Узелкова
Фото зі сторінки В'ячеслава Узелкова

Незважаючи на свій стан і перебування в лікарні, В'ячеслав не втрачає можливості думати про інших та продовжує планувати свою діяльність на благо людей.

В'ячеслав Узелков є прикладом мужності, сили волі та незламності духу. Його історія є надихаючою для багатьох, хто зіткнувся з випробуваннями здоров'я або іншими труднощами в житті.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Невимовна втрата": В'ячеслава Узєлкова "поховали", але він знає, хто це зробив

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, "Я вижив": В'ячеслав Узєлков налякав українців, раптово опинившись у лікарні

Також, Знай.ua писав про "Я вижив...": В'ячеслав Узєлков шокував прихильників фото з лікарняної палати