Співачка Олександра Заріцька, солістка відомого українського гурту KAZKA, вразила своїх шанувальників вмінням підтримувати себе у відмінній фізичній формі.

Вона активно використовує свій фотоблог, щоб показувати свої досягнення у тренуваннях та відзначити важливість постійної роботи над собою. Особливо запам'ятовуються її фото, де вона виконує шпагат, демонструючи неймовірну гнучкість та розтяжку.

Олександра Заріцька. Фото: скрін відео
Олександра Заріцька. Фото: скрін відео

Олександра зізнається, що має сильну ненависть до ліні та бездіяльності. Саме тому вона не пропускає тренування і регулярно займається спортом під наглядом кваліфікованого тренера, що допомагає їй зберігати високий рівень мотивації і підтримувати фігуру в ідеальному стані.

Вона не просто виконує регулярні фізичні вправи, але й з задоволенням ділиться своїми успіхами зі своїми підписниками, підкреслюючи, що справжнє задоволення вона отримує від постійного розвитку та вдосконалення своїх вмінь.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Олександра Заріцька, фото: Знай.ua
Олександра Заріцька, фото: Знай.ua

Важливий аспект її спортивного життя пов'язаний також з участю в телевізійному проекті "Танці з зірками", де вона втратила понад 20 кг. Цей досвід показав, як рішучість і тверда робота можуть призвести до видимих змін не тільки в тілі, але й у життєвій стійкості.

Олександра продовжує дбати про своє здоров'я та форму, виставляючи перед собою все більш високі стандарти і досягаючи нових вершин у своїх фізичних можливостях.

Олександра Заріцька. Фото: Instagram
Олександра Заріцька. Фото: Instagram

Такий підхід до життя і тренувань відображається не тільки у її професійній кар'єрі як співачки, але й у щоденних досягненнях і цілях, які вона ставить перед собою, постійно прагнучи до самовдосконалення та самореалізації.

Нагадаємо, початок кінця слави: фанати Дженіфер Лопес звинувачують співачку в тому, що вона "скотилася"

Вам буде цікаво дізнатися "Все пішло не за планом": Злата Огнєвіч зізналася, що хотіла завершити своє життя