В Україні є спеціальні закони, які дають певні пільги окремим групам людей, щоб допомогти їм економити на комунальних послугах і на покупці палива та газу. Ці пільги покриваються державним бюджетом і визначені в декількох важливих законах.

Закон України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції та деяких інших осіб та їх соціальний захист" передбачає пільги для людей ветеранів війни з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп.

Для людей, які отримали інвалідність під час виконання бойових дій, також членів сімей загиблих або померлих ветеранів війни, учасників війни.

Воїн ЗСУ, скріншот: YouTube
Воїн ЗСУ, скріншот: YouTube

Закон України "Про соціальний захист дітей війни". Він надає пільги дітям, чиї батьки брали участь у війні.

Популярні новини зараз
Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Українцям готують новий комунальний платіж: за що доведеться доплачувати з 1 червня Українців обкладуть податком на розкіш: кого змусять витрусити гаманці Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором
Показати ще

Закон України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції та деяких інших осіб та їх соціальний захист" для ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції.

Ветеран війни. Фото: Youtube
Ветеран війни. Фото: Youtube

Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" підтримує військовослужбовців, які отримали інвалідність під час служби, та сім’ї загиблих або померлих військовослужбовців.

Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" забезпечує пільги для осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, та їхніх родин.

Закон України "Про охорону дитинства" надає пільги багатодітним сім’ям.

Багатодітна мама, скріншот із відео
Багатодітна мама, скріншот із відео

Пенсіонери в Україні також можуть користуватися спеціальними пільгами, які включають безкоштовний проїзд у громадському наземному транспорті та приміських поїздах.

Нагадаємо, оформлення документів, пошук житла та продуктові набори: як переселенцям отримати допомогу

Вам буде цікаво дізнатися "Тепер зобов'язані": кого змусять роздавати повістки