Команда "Квартал 95" знову опинилася в центрі скандалу через свій виступ, цього разу за жарти, пов'язані з військовою тематикою. А точніше – із випадком, у якому було задіяно начальника Рівненського ТЦК. У своєму номері гумористи зобразили ситуацію у військкоматі, де військовослужбовці використовують поцілунки та непристойну поведінку як шифр для спілкування.

Жарти викликали хвилю обурення в мережі, де їх назвали "святом несмаку та сексизму".

Номер "Квартар 95" про Рівненський ТЦК / фото: скріншот Youtube
Номер "Квартар 95" про Рівненський ТЦК / фото: скріншот Youtube

Користувачі соціальних мереж висловили щире обурення з приводу того, що актори діяли на сцені набагато огидніше, ніж реальні прототипи, і навіть не змінили ім'я та по батькові головного героя сценки.

Гумористи з "Кварталу 95" вигадали шифр під назвою "ДПО" (дотик-поцілунки-обіймашки), як спосіб конспірації під час військових дій.

Популярні новини зараз
У працівників ТЦК можуть забрати частину повноважень: що пропонують в Уряді Українці можуть не збирати папку хвороб для проходження ВЛК – чому це не допоможе Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще

Однак у відповідь була лише критика і засудження, оскільки українці не дуже відчувають радості від таких жартів.

Те, що сталося, стало приводом для серйозного обговорення між українцями щодо ролі комедії та її кордонів у сучасному суспільстві.

З одного боку, гумор може бути потужним інструментом для суспільної критики та самовираження, але з іншого боку, він має бути усвідомленим та поважним до почуттів інших людей, особливо при поводженні з чутливими темами, такими як війна та військові дії.

Реакція на номер "Квартал 95" / фото: скрін Facebook
Реакція на номер "Квартал 95" / фото: скрін Facebook

Коментарі під постом / фото: скріншот Facebook
Коментарі під постом / фото: скріншот Facebook

Раніше ми писали про те, що Євген Кошовий з "Квартал 95" розридався перед камерами: не чекав такої події

Крім того, Знай.ua повідомляв, а ктер "Квартал 95" дістався Ані Лорак: "Хотіла пробити стіну, але поки що - тільки дно"