Фанати підтримали Лідії Лі, коли вона відкрито поділилася своєю боротьбою з алкогольною залежністю. У своєму блозі вона викликала сенсацію, видаливши всі свої попередні публікації та оприлюднивши допис, де розповіла про свої внутрішній бій і важкі моменти.

Лідія визнала, що тримала це всередині протягом довгого часу, але нарешті вирішила поділитися своїми почуттями та досвідом зі своїми шанувальниками. Вона описала свої переживання: втома, безсилля, неможливість діяти. Це були не просто слова, але відкрите зізнання в уразливості.

Lida Lee / Фото: instagram.com/lidalee_official
Lida Lee / Фото: instagram.com/lidalee_official

Більше того, Лідія згадала, як деякі з її знайомих зрадили її, розголошуючи її проблему з алкоголем в інтернеті. Це було справжнім ударом, особливо у такий важкий для неї час. Але навіть серед цих випробувань вона знайшла силу поділитися своїми думками та відчуттями зі своїми прихильниками.

Реакція шанувальників була теплою та підтримуючою. Вони висловили слова підтримки та надії, нагадуючи Лідії, що вона сильна, що зможе подолати цей випробування та знову знайти себе. Її прихильники висловили свою вдячність за її відкритість і відвагу ділитися своїм досвідом.

Популярні новини зараз
Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Відмовтесь негайно: українцям сказали, чим не треба користуватися вдома Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Lida Lee, кадр з відео
Lida Lee, кадр з відео

Нещодавно Лідія Лі виступила на концерті та знову з'явилася перед публікою після визнання про свою проблему з алкоголем. Це був важливий крок для неї, який підкреслив її силу та відданість покращенню свого життя.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Lida Lee після розриву з хлопцем чесно зізналася, чи має роман з Даніелем Салемом: "Я його..."

Вам буде цікаво дізнатися пила прямо з пляшки: відому співачку "засікли" вщент п'яною