Колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко продовжує підготовку до довгоочікуваного повернення у професійний ринг. Українець провів спільне тренування з перспективним боксером із Пуерто-Рико Джейкобом Гомесом.
Про це повідомляє Sport RBC.UA з посиланням на Instagram-сторінку пуерториканського боксера.
Спаринг із проспектом
24-річний Джейкоб Гомес (14-1-1, 8 КО) виступає у другій напівлегкій вазі й опублікував світлину після спільної роботи в рингу з українським майстром. Молодий боксер не приховував захоплення можливістю попрацювати з Ломаченком.
«Ділити ринг з одним із найкращих — це завжди привілей. Вчитися у людей, які досягли того, до чого сам прагнеш. Вдячний за цю можливість», — написав Гомес під дописом.
Повернення після довгої паузи
37-річний Ломаченко востаннє виходив у ринг у травні 2024 року. Тоді він здолав австралійця Джорджа Камбососа та завоював титул чемпіона світу за версією IBF. Відтоді українець не проводив офіційних поєдинків.
Опубліковані кадри з тренування свідчать: Василь підтримує високу фізичну форму та готовий перервати тривалу паузу. Очікується, що наступний бій українця відбудеться в листопаді 2026 року.
Хто стане суперником
Потенційним опонентом Ломаченка називають філіппінця Чарлі Суареса — першого номера рейтингу WBO у другій напівлегкій вазі. Суарес не має жодної поразки на професійному рингу, що робить його серйозним випробуванням для українця після тривалого простою.
Раніше портал Знай повідомляв, Ломаченко проведе перший бій за понад два роки: суперник — непереможений філіппінець Суарес.
Також наш портал інформував, Володимир Кличко визнаний найкращим боксером України: Усик опинився лише на третьому місці.
Більше деталей читай у матеріалі: «Усику пощастило з епохою»: Харитонов заявив, що український чемпіон програв би Тайсону та Алі.