Інші

Легендарний спринтер не хоче безславно повертатися в спорт

0

Багато спортсменів завершували кар'єру, а потім безславно поверталися в спорт

Олімпійський чемпіон Усейн Болт припиняв активні виступи на професійному рівні. Однак не засмучений своїми результатами на чемпіонаті світу в Лондоні (бронза в стометрівці і провалена естафета через травму).

Болт так прокоментував своє рішення і поїздку у Велику Британію:

«Не думаю, що цей чемпіонат може змінити все те, що я вже зробив. Пам'ятаю, як після стометрівки хтось сказав мені: «Не хвилюйся, Усейн, Мохаммед Алі теж програв свій останній бій, так що не треба засмучуватися». Я доводив свою силу щороку протягом всієї моєї кар'єри, так що той факт, що я не виграв свій останній забіг - вже нічого не змінить.

Я не раз бачив, як багато спортсменів завершували кар'єру, а потім безславно поверталися в спорт. Я не буду таким спортсменом.

На церемонії в Лондоні я прощався з усіма фанатами і тими видами спорту, в яких домінував стільки років. Вони були для мене всім. Я майже навіть заплакав, але стримався.

Що стосується теми допінгу, то у мене з цього приводу завжди була чітка позиція - спортсмени, які порушили правила, повинні бути дискваліфіковані довічно. Зараз спорт поступово повертається після допінгових скандалів, так що нам потрібно багато чого робити для того, щоб зберегти цю тенденцію.

Я показав усім, що можливо перемагати без допінгу. Я сподіваюся, саме цього молоді спортсмени будуть у мене вчитися», - цитує легендуарного спортсмена, який вісім разів ставав Олімпійським чемпіоном, Inside The Games.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, легендарний легкоатлет не зміг завершити свій останній забіг в кар'єрі.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Болт, спринт, спорт