Інші

Українські легкоатлети заразилися загадковим вірусом на чемпіонаті світу

0

Найбільший удар хвороба завдала по збірній Німеччини

На чемпіонаті світу в Лондоні легкоатлети, серед яких і українці, постраждали від вірусної інфекції. В готелі, де проживають учасники чемпіонату світу з легкої атлетики, була виявлена вірусна інфекція. 26 спортсменів з України, Естонії, Німеччини та інших країн постраждали від захворювання. 

За словами представника спортсменів, які виступають під нейтральним прапором, Олени Орлової, інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом і перші 24 години після зараження є найважчими для хворого.

«У нашому готелі серйозні проблеми з інфекційним захворюванням, виявлена ротавірусна інфекція, захворіло багато спортсменів з Німеччини, Естонії, Ботсвани та інших країн. Найбільший удар хвороба завдала по збірній Німеччини. Особливість хвороби в тому, що людина хворіє протягом 24 годин і 24 години є носієм вірусу. В даний час Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій вирішує, що з цим робити».

На даний момент 26 постраждалих спортсменів знаходяться в медичному ізоляторі. Серед них – олімпійський чемпіон з метання диску Роберт Хартінг, а також дворазовий чемпіон світу у штовханні ядра Давид Шторль.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, у кількох атлетів виявили небезпечне захворювання на чемпіонаті світу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
легка атлетика, чемпіонат Європи