Інші

Україна відмовила двом спортсменам у прискоренні отримання російського громадянства

0

Востанє раз обидва легкоатлета виступали за збірну України більше п'яти років тому

Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) просила прискорити оформлення російського спортивного громадянства двом легкоатлетам - Анжеліці Шевченко і Георгію Бикову. Однак Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) відповіла на це відмовою.

«Було прийнято рішення, що ці спортсмени повинні пройти стандартну процедуру зміни спортивного громадянства. Ніяких полегшених варіантів переходу не буде, потрібно дотримуватися міжнародних правил, і три роки вони повинні провести в спортивному карантині після отримання російського громадянства», - заявили у ФЛАУ.

Відзначається, що бігунка на середні дистанції Анжеліка Шевченко і стрибун з жердиною Георгій Биков перебралися в Санкт-Петербург і хочуть виступати за Росію. Шевченко вийшла заміж за російського бігуна Валентина Смирнова, Биков переїхав з Донецька. Востанє раз обидва легкоатлета виступали за збірну України більше п'яти років тому.

ВФЛА кілька місяців тому звернулася до Федерації легкої атлетики України з проханням скоротити перехідний період і дозволити Шевченко і Бикову, які вже отримали російське громадянство, виступати за Росію.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Росії зарахували поразку через спортсменку зі смартфоном.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
легка атлетика, Росія, Україна