Баскетбол

Баскетболіст збірної України зацікавив відомого тренера в НБА

0

Про це повідомив головний тренер збірної України Євген Мурзін

Центровий збірної України Артем Пустовий, який був лідером національної команди на Євробаскеті-2017, потрапив в сферу інтересів одного з найуспішніших тренерів НБА - Грегга Поповіча.

Як повідомив головний тренер збірної України Євген Мурзін під час своєї прес-конференції, на Пустового після Євробаскету звернули увагу багато фахівців.

"Я очікував такої гри від Артема Пустового і завжди вірив в цього гравця, адже знав його потенціал. Не скажу що його виступ став сюрпризом для мене, але він здивував багатьох на цьому Євробаскеті і не тільки вболівальників, але і тренерів та інших фахівців, на нього звернули увагу всі. Ви знаєте, на одній з наших ігор був Грегг Поповіч і він теж звернув увагу на нього, цікавився що це за гравець Артем Пустовий.

Тому я особисто дуже радий за Артема, тим більше, що працювати з ним завжди було легко, він приємний як людина, комунікабельний в спілкуванні. Сподіваюся, що він не зупиниться на цьому і буде далі прогресувати", - сказав Мурзін.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Україна завершила свій виступ на Євробаскеті на стадії 1/8 фіналу.

Фото: ФБУ

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Артем Пустовий, баскетбол, збірна України з баскетболу, Грегг Поповіч, НБА