Баскетбол

Легендарний українець тренуватиме нову команду НБА

0

Знаменитий український баскетболіст і тренер Віталій Потапенко увійшов у тренрский штаб Мемфіса

Колишній центровий ряду клубів НБА українець Віталій Потапенко буде працювати у Мемфіс Гріззліс, повідомляє інсайдер Едріан Воджнаровски.
 
До цього Потапенко, з 2013 року працював у штабі Клівленд Кавальєрс на посаді тренера з розвитку гравців. 43-річний український фахівець увійде в тренерський штаб наставника Мемфіс Гріззліз Джей Бі Бікерстаффа.
 
Потапенко почав тренерську кар'єру в 2009 році і ще жодного разу не очолював команди. Раніше він входив у тренерський штаб Індіани Пейсерз, а також ряду клубів Ліги розвитку.

Раніше українець Святослав Михайлюк вдало пройшов перегляд у Мемфіс Гриззлис.

Студент Михайлюк

Український баскетболіст Святослав Михайлюк закінчив Університет Канзасу і отримав диплом про вищу освіту.

Михайлюк навчався в Університеті Канзасу та досяг зі своєю командою серйозних успіхів.

Успіхи Михайлюка

Український свінгмен Святослав Михайлюк став чемпіоном Среднезападного регіону чемпіонату NCAA разом з університетом Канзасу.

У фіналі Канзас Джейхокс обіграв Дюк Блю Девілз в овертаймі, вийшовши у Фінал чотирьох NCAA.

За 42 хвилини на майданчику в активі Михайлюка 11 очок (4/10 з гри, 3/9 з-за дуги), 10 підбирань, 5 передач, а також по одному перехоплення та блок-шоту.

Головне потрапляння Михайлюк зробив за 26 секунд до кінця зустрічі, коли Дюк вів у рахунку з відривом у 3 очки. Грем відпасував на Святослава і українець закинув триочковий, який перевів гру в овертайм.

Університет Канзаса разом з українцем у регіональному фіналі Березневого божевілля обіграли університет Клемсон з рахунком 80:76.

Михайлюк, вийшовши у стартовій п'ятірці, за 36 хвилин набрав 9 очок (3/7 двоочкових, 1/4 триочкових), віддав 4 передачі і зробив 1 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український баскетболіст показав видовищну гру у матчі проти Лейкерс.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Віталій Потапенко, Мемфіс Гріззліс, НБА