Баскетбол

Найтупіша людина: Трамп наїхав на ЛеБрона

0

Президент США Дональд Трамп різко висловився на адресу американського баскетболіста ЛеБрона Джеймса

Президент США Дональд Трамп відреагував на інтерв'ю Леброна Джеймса каналу CNN, яке форвард Лейкерс дав після відкриття школи в Акроні.

Під час спілкування з ведучим Доном Лемоном Джеймс серед іншого заявив, що Трамп використовує спорт для поділу американців, а також сказав, що не сів би за один стіл з нинішнім президентом.

"Леброна Джеймса зараз інтерв'ювала найтупіша людина на телебаченні, Дон Лемон. Він зробив так, щоб Леброн виглядав розумним, а це непросто. Я віддаю перевагу Майку,", – написав Трамп в твіттері, маючи на увазі Майка Джордана.

 

Марихуана на честь Джеймса 

 

Американський репер Джейсон Тейлор, відомий під псевдонімом The Game, назвав новий сорт марихуани в честь форварда Клівленд Кавальерс Леброна Джеймса.
 
The Game є вболівальником Лос-Анджелес Лейкерс. Він вважає, що іменний сорт марихуани може допомогти клубу роздобути Джеймса цього літа.
 
"Я і моя компанія Trees By Game представляємо новий сорт – LA Bron James. На його створення мене надихнув мій місто і спроби Лейкерс підписати контракт з Леброном", – повідомив він.
 
1 липня Джеймс зможе отримати статус необмежено вільного агента. Лейкерс вважаються фаворитами в боротьбі за зоряного форварда.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український баскетболіст показав видовищну гру у матчі проти Лейкерс.

 

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Донаьд Трамп, ЛеБрон Джеймс