Баскетбол

Політичне переслідування: менеджер збірної Росії попросив притулок у Чорногорії

0

Домані затримали у місті Херцег-Нові в кінці березня і доставили до Вищого суду Подгориці

Колишній генеральний менеджер збірної Росії з баскетболу Дмитро Домані, який був затриманий в Чорногорії за запитом російського Інтерполу, запросив притулок в країні.

Домані затримали у місті Херцег-Нові в кінці березня і доставили до Вищого суду Подгориці. Йому був призначений екстрадиційний арешт.

"Я ініціював процедуру отримання притулку в Чорногорії, так як з обвинувального акту московського суду видно, що мова йде про класичну фальсифікації і політичні переслідування. Він Комісії з надання притулку заявив, що не бере участі в політиці, що його цікавить лише спорт і він не належить до жодної політичної сили, але група політично стурбованих людей зробила все, щоб ускладнити йому життя.

Він повідомив, що його син уже знаходиться в Чорногорії, грає за баскетбольний клуб Примор'я з Херцег-Нові, живе тут, і він приїхав до нього два роки тому з наміром перевезти також дочку і дружину", - заявив адвокат росіянина Зоран Піперовіч.

 

Історія Дмитра Домані

У 2015 році було порушено кримінальну справу за фактом розкрадання грошових коштів Загальноросійської громадської організації «Російська федерація баскетболу» шляхом укладання фіктивних цивільно-правових договорів. У ході попереднього слідства щодо Домані було винесено постанову про притягнення його як обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 4 статті 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство, вчинене організованою групою або в особливо великому розмірі).

Пред'явити обвинувачення і допитати Домані не представилося можливим через те, що його місцезнаходження не було встановлено. У зв'язку з цим дворазовий срібний призер чемпіона світу (1994 і 1998) був оголошений у розшук, і йому заочно пред'явили звинувачення в скоєнні злочину.

Дивіться: як Дмитро Домані грав у баскетбол

Як повідомляв портал Знай.Спорт, поліція заарештувала першого футболіста в рамках розслідування договірних матчів.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Дмитро Домані, Чорногорія, Росія, баскетбол