Баскетбол

Українець Михайлюк став гравцем Лос-Анджелес Лейкерс

0

Святослав Михайлюк виступатиме за Лейкерс

В ніч з 21 на 22 червня в США відбувся драфт НБА, в якому взяв участь і український проспект Святослав Михайлюк. Українського баскетболіста вибрали Лейкерс в середині другого раунду під №47.

Михайлюк в захваті від того, що зміг потрапити в легендарну команду:

"Я відчуваю, що це благословення стати частиною такої команди, як Лейкерс, стати частиною НБА. З усією історією Лейкерс, стати частиною їхньої команди неможливо сприймати не інакше, як благословення", - сказав він.

Михайлюк є вихованцем Черкаських Мавп. У 17-річному віці Михайлюк поїхав в США, де виступав за команду університету Канзас. У минулому сезоні українець з Джейхокс дійшов до фіналу чотирьох студентської ліги NCAA.

 

Ще одного українця вибрали на драфті НБА

У Брукліні відбувся драфт НБА 2018, на якому Вашингтон вибрав українського баскетболіста Іссуфу Санон під 44-м номером.

Санон є вихованцем Дніпра, а останнім виступав за словенську Олімпію.

 

Легендарний українець тренуватиме нову команду НБА

Колишній центровий ряду клубів НБА українець Віталій Потапенко буде працювати у Мемфіс Гріззліс, повідомляє інсайдер Едріан Воджнаровски.
 
До цього Потапенко, з 2013 року працював у штабі Клівленд Кавальєрс на посаді тренера з розвитку гравців. 43-річний український фахівець увійде в тренерський штаб наставника Мемфіс Гріззліз Джей Бі Бікерстаффа.
 
Потапенко почав тренерську кар'єру в 2009 році і ще жодного разу не очолював команди. Раніше він входив у тренерський штаб Індіани Пейсерз, а також ряду клубів Ліги розвитку.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український баскетболіст показав видовищну гру у матчі проти Лейкерс.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Лос-Анджелес Лейкерс