Баскетбол

Українець Михайлюк став своїм у Лейкерс: фото

0

Український баскетболіст Святослав Михайлюк вперше потренувався в Лос-Анджелес Лейкерс

Атакуючий захисник Лейкерс Святослав Михайлюк поділився емоціями від першого тренування його нової команди перед стартом Літньої ліги НБА.

"Перше тренування в Лейкерс пройшло успішно. Я зустрівся з усіма гравцями команди, налагодив комунікацію, відчув свій кидок. Я думаю, що все пройшло досить добре.

Кожен гравець при переході в нову команду, в особливості на рівень НБА, стикається з чимось незвичним. Я вважаю, що потрібно важко працювати і тоді у нас буде відмінна зв'язок з товаришами по команді. Найважливіше для нашої команди - вигравати матчі. Всі ми хочемо перемагати якомога частіше. На першому тренуванні було багато навчання, закладали базисні основи гри.

Нас вчили як грати в захисті та нападі. Багато часу було присвячено навчанню схемами гри. Я б сказав, що можу робити набагато більше, ніж просто кидати м'яч. Я можу показати багато чого в інших аспектах.

У минулому році Лейкерс виграли Літньої ліги НБА. Зараз головна мета - виграти її знову. Ми зробимо все можливе для цього", - зазначив Михайлюк.

Ще одного українця вибрали на драфті НБА

У Брукліні відбувся драфт НБА 2018, на якому Вашингтон вибрав українського баскетболіста Іссуфу Санон під 44-м номером.

Санон є вихованцем Дніпра, а останнім виступав за словенську Олімпію.

 

Легендарний українець тренуватиме нову команду НБА

Колишній центровий ряду клубів НБА українець Віталій Потапенко буде працювати у Мемфіс Гріззліс, повідомляє інсайдер Едріан Воджнаровски.
 
До цього Потапенко, з 2013 року працював у штабі Клівленд Кавальєрс на посаді тренера з розвитку гравців. 43-річний український фахівець увійде в тренерський штаб наставника Мемфіс Гріззліз Джей Бі Бікерстаффа.
 
Потапенко почав тренерську кар'єру в 2009 році і ще жодного разу не очолював команди. Раніше він входив у тренерський штаб Індіани Пейсерз, а також ряду клубів Ліги розвитку.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український баскетболіст показав видовищну гру у матчі проти Лейкерс.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Святослав Михайлюк, Лейкерс