Баскетбол

Українські баскетбольні клуби не допущені до єврокубків

0

Два українських баскетбольних клуби не допустили до єврокубків на наступний сезон

Європейська федерація баскетболу (ФІБА) не допустила до Кубку Європи-2017/18 два українських колективи. Мова йде про одеський клуб БІПА та про черкаські Мавпи. Відповідний лист ФІБА надіслала федерації баскетболу України, а також безпосередньо обом клубам.

- Понад 100 клубів висловили бажання виступати в Лізі чемпіонів ФІБА і Кубку Європи ФІБА в сезоні 2017/18. Хороший знак, що зростає інтерес до клубного баскетболу в Європі і одночасно перевищує наші очікування.

ФІБА-Європа затвердила додаткові критерії допуску клубів до турнірів. Такі як ємність домашньої арени, позиція команди в чемпіонаті.

З огляду на це, ми змушені з розчаруванням констатувати, що два українські клуби не відповідають критерію місткості домашньої арени в мінімум 2000 місць і не підпадають під дію винятків з цих критеріїв на сезон-2017/18, - йдеться у листі.

Нагадаємо, що окрім БІПИ та черкаських Мавп заявку на участь у Кубку Європи відправили срібний призер української Суперліги – Хімік та переможець кубку України з баскетболу – Дніпро. В свою чергу столичний будівельник подав заявку для участі у баскетбольній Лізі чемпіонів.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Будівельник зробив перший крок, щоб повернутися в єврокубки.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
баскетбол, єврокубки, БІПА, Мавпи