Баскетбол

Відомий баскетболіст загинув під час перестрілки з поліцією

0

Тайлер Ханікатт був убитий у США при дивних обставинах

Американський баскетболіст Тайлер Ханикатт загинув у перестрілці з поліцією в штаті Каліфорнія, повідомило джерело, знайоме з ситуацією. Як інформує ABC, мати баскетболіста подзвонила в поліцію і поскаржилася на дивну поведінку сина. Коли поліцейські прибули на місце, по ним було відкрито вогонь, на що співробітники правоохоронних органів також відповіли пострілами.

У минулому сезоні Тайлер Ханикатт виступав за російський клуб Хімкі. Контракт американця з Хімками минув після сезону-2017/18, гравець був вільним агентом.

Бійка на баскетболі

У відбірковому матчі чемпіонату світу-2019 з баскетболу Австралія – Філіппіни сталася масова бійка за участю гравців і персоналу обох команд.

Бійка почалася наприкінці 3-ї чверті зустрічі після того, як австралійський центровий Деніел Кікерт вдарив одного з суперників. Активну участь у бійці прийняв центровий Мілуокі Тон Макеров, який виступає за збірну Австралії.

В результаті інциденту 13 гравців були видалені з майданчика, гра була відновлена з трьома філіппінцями і п'ятьма австралійцями на майданчику. Через кілька хвилин у складі команди Філіппін залишився один гравець, і матч був припинений за рахунку 89:53 на користь Австралії.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, хокеїсти влаштували місиво.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Тайлер Ханикатт, поліція