Баскетбол

Змусив попітніти: фанат оригінально покликав дівчину заміж під час матчу НБА

0

Гідним вчинком відзначився вболівальник Філадельфії Сиксерс

У паузі матчу регулярного чемпіонату НБА Філадельфія – Денвер фанат Сиксерс зробив коханій дівчині пропозицію руки і серця.

У щасливиці було 60 секунд, щоб потрапити м'ячем у кільце – поки вона зосередилася на кидках, хлопець присів на коліно і очікував точного двоочкового від коханої. Коли м'ячик заскочив у кільце, пропозиція відбулася і було прийнята. За дійством спостерігали фанати, а також баскетболісти, які підтримували оплесками майбутніх молодят.

Філадельфія виграла матч у Денвера з рахунком – 123:104.

«Сиксерс» йдуть на четвертому місці в Східній конференції за 43 перемоги і 30 ураженнях, Денвер – на дев'ятому у Західній (40 перемог і 34 поразки).

Нагадаємо, український свингмен Святослав Михайлюк став чемпіоном Среднезападного регіону чемпіонату NCAA разом з університетом Канзасу.

У фіналі Канзас Джейхокс обіграв Дюк Блю Девілз в овертаймі, вийшовши у Фінал чотирьох NCAA.

За 42 хвилини на майданчику в активі Михайлюка 11 очок (4/10 з гри, 3/9 з-за дуги), 10 підбирань, 5 передач, а також по одному перехоплення та блок-шоту.

Головне потрапляння Михайлюк зробив за 26 секунд до кінця зустрічі, коли Дюк вів у рахунку з відривом у 3 очки. Грем відпасував на Святослава і українець закинув триочковий, який перевів гру в овертайм.

Канзас в 15 разів в історії вийшов у Фінал чотирьох чемпіонату NCAA. У першому матчі команда Михайлюка зустрінеться з Виллановой 31 березня.

Нагадаємо, Святослав Михайлюк разом з командою вийшли у регіональний фінал Березневого божевілля, обігравши університет Клемсон з рахунком 80:76.

Михайлюк, вийшовши у стартовій п'ятірці, за 36 хвилин набрав 9 очок (3/7 двоочкових, 1/4 триочкових), віддав 4 передачі і зробив 1 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український баскетболіст показав видовищну гру у матчі проти Лейкерс.