Бокс

Беллью не може вибрати між двома суперниками

0

Тоні Беллью чекає непростий вибір

Почесний чемпіон світу за версією WBC британець Тоні Беллью (29-2-1, 19 КО) повинен зробити вибір свого наступного опонента між Девідом Хеєм (28-3, 26 КО) і американцем Андре Уордом (32-0, 16 КО).

"Наші переговори з командою Уорда потроху просуваються вперед. Паралельно Едді Хирн працює також і з командою Девіда Хея. У мене є вибір, і зізнаюся, це – дуже непростий вибір. Звичайно, мені цікаво помірятися силами з найкращим бійцем у світі незалежно від вагової категорії, яким зараз є Уорд, але з іншого боку я пам'ятаю, що у нас з Хеєм залишилися невирішені справи. Я знаю, що можу перемогти Андре Уорда – я занадто великий і сильний для нього. Не дивлячись на думку людей, я то знаю, що мій організм не зношений, у мене в кар'єрі було не так вже й багато важких битв. Цікаво, якщо я поб'ю Уорда, що мені це дасть? Мене вважатимуть найкращим в світі?" – каже Беллью.

Нагадаємо, що перший бій Беллью - Хей відбувся 4 березня і закінчився достроковою перемогою Тоні. Після поєдинку обидва боксери перенесли операцію: Беллью на зап'ясті, а Хей – на ахіллі.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Беллью розповів, заради кого згоден відкласти реванш з Хеєм.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Тоні Беллью