Бокс

Бойкот змагань у Росії: українські боксери опинились у скрутному становищі

0

Бойкот російських турнірів завадить українським боксерам потрапити на Олімпіаду

Бойкот чемпіонату світу 2019 року може завадити українським боксерам потрапити на Олімпійські Ігри в Токіо, які пройдуть у 2020 році.

Світова першість є ліцензійною - там будуть розіграні олімпійські путівки ліцензії на Ігри 2020 року. Через Всесвітню боксерську серію (WBS) отримати ліцензії українські боксери не зможуть, оскільки клуб "Українські отамани", який представляє там Україну фактично не існує, повідомляє видання Xsport.

У разі бойкоту чемпіонату світу в Росії єдиною можливістю для українців отримати квоти на Ігри в Токіо стануть інші ліцензійні турніри і професійна ліга АРВ, в разі, якщо вони будуть проводитися.

Крім того, Міжнародний олімпійський комітет може переглянути позицію щодо включення боксу в програму Олімпіади 2020 року.

Нагадаємо, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав указ про заборону українським спортсменам змагатися в Росії.

"Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ - про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", - українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", - підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Україна готує масштабний бойкот ЧС в Росії.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс