Бокс

Бокс і важку атлетику можуть виключити з Олімпійських ігор

0

Головні проблеми корумпованість та допінг

Бокс і важку атлетику можуть виключити з програми Олімпійських ігор. Про це пише Insidethegames.

Виконавчий комітет МОК настійно рекомендує Міжнароднійасоціації любительського боксу (AIBA) і Міжнародній важкоатлетичній федерації (IWF) уточнити вимоги, які їм потрібно виконати для включення до Олімпійських ігор 2020 в Токіо та 2024 у Парижі.

Зараз AIBA і IWF чекають на засідання Виконавчого комітету МОК, яке має пройти з 30 листопада по 2 грудня в Токіо. Там буде названо чіткі вимоги до федерацій.

Головною проблемою боксерської організації є її корумпованість, тоді як у важкій атлетиці занадто велика кількість позитивних допінг-проб.

 

До Олімпійських ігор включили нові дисципліни

Міжнародний олімпійський комітет затвердив змагальну програму зимової Олімпіади-2022 в Пекіні.

Як повідомляє офіційний сайт МОК, вперше в історії Олімпійських ігор будуть проводитися змагання в жіночих одиночних разрядах з бобслею, лижного біг-ейру, а також змішаній естафеті в шорт-треку і змішаних змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна, лижної акробатики та борд-кросу.

"Поява нових дисциплін показує прихильність МОК до змін, які зроблять програму Ігор більш молодіжною та гендерно збалансованою. Радий, що число спортсменок збільшується. Разом з тим ми даємо сигнал, що загальне число учасників Олімпіади залишається в рамках олімпійської хартії", - говорить спортивний директор МОК Кіт Макконнелл.

 

Олімпіада-2026: оголошено претендентів на проведення

Міжнародний олімпійський комітет оголосив список країн, які бажають провести зимові Олімпійські ігри-2026.

Так, серед семи претендентів виявилися Австрія (Грац), Канада (Calgary), Італія (Кортіна-д'ампеццо/Мілан/Турин), Японія (Sapporo), Швеція (Стокгольм), Швейцарія (Сьон) і Туреччина (Ерзурум).

Країну-господарку головних стартів чотириріччя назвуть у вересні 2019 року на сесії МОК.

Зазначимо, що Італія, Швейцарія, Японія та Канада вже двічі брали зимові Ігри, Австрія лише одного разу, а Швеція і Туреччина не разу не удостоювалися такої честі.

 

Зимові Олімпійські ігри-2018

З 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) пройшли ХXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включала в себе змагання з 15 видів спорту. Україну на Олімпіаді представляли 33 спортсмени. Олімпіада включала в себе змагання з 15 видів спорту. Україну на Олімпіаді представляли 33 спортсмени.

Україна завоювала на Олімпіаді одну медаль - Олександр Абраменко виграв золото у фрістайлі, що дозволило Україні посісти 21-у сходинку в загальному медальному заліку.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, японці показали талісмани Олімпіади-2020.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Олімпійські ігри