Бокс

Боксер просидів півстоліття у в'язниці та отримав чемпіонський пояс

0

Івао Хакамада отримав нагороду, яку не здобув через несправедливе ув'язнення

Світова боксерська рада нагородила чемпіонським поясом 82-річного японського боксера Івао Хакамаду, який 46 років просидів у камері смертників за вбивство, якого не скоював.

У серпні 1966 року Хакамаду заарештовали за вбивство чотирьох осіб. У вересні 1968 року окружний суд міста Сідзуока засудив його до смертної кари через повішення.

У березні 2012 року у Хакамади взяли зразки крові для проведення більш точного аналізу ДНК, щоб порівняти зі зразком крові, який знайшли на місці злочину. Через два роки суд в місті Сідзуока визнав, що ДНК засудженого боксера не збігається з генетичним матеріалом крові з місця злочину.

В результаті Хакамаду звільнили. Весь цей час збутися вироку не давали команди юристів, яких наймав боксер. Хакамада занесений до Книги рекордів Гіннеса як людина, яка пробула у камері смертників більше 44 років.

Зазначимо, що на професійному рингу японець виступав з 1959 по 1961 роки в напівлегкій вазі. За цей час він провів 29 боїв - 16 виграв (1 - нокаутом), 11 програв, а ще два визнані нічийними.

Дивіться: документальний фільм про Івао Хакамаду

Як повідомляв портал Знай.Спорт, легендарний Майк Тайсон ледь не накинувся на свого колишнього промоутера Дона Кінга.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Івао Хакамада, чемпіонський пояс, WBC