Бокс

Бріггс розповів, навіщо йому бій з Ф'юрі

0

Шеннон Бріггс викликав на бій Тайсона Ф'юрі

45-річний екс-чемпіон WBO в суперважкій вазі Шеннон Бріггс (60-6-1, 53 КО) викликав на бій скандального британця Тайсона Ф'юрі (25-0, 18 КО).

Бріггс хоче битися за так званий статус "Лінійного" чемпіона і за титул чемпіона світу "The Ring Magazine", який зазвичай вручався найкращому бійцеві дивізіону і яким до сих пір володіє Тайсон Ф'юрі.

"У 1997 році, у віці 25 років, я виграв лінійний титул чемпіона у важкій вазі у самого Великого Джорджа Формана. Я втратив його в наступному році, програвши Ленноксу Льюїсу. Для тих, хто не знає, що таке лінійний титул, це пояс / титул, який передається від чемпіона чемпіону. Лінійний чемпіон - це не пояс або організація. Це титул, який дається чемпіону, який б'є чемпіона, який б'є чемпіона і так далі. Це єдиний спосіб отримати його. Виграти його.

Тайсон Ф'юрі зробив це, коли він переміг Володимира Кличка. І потім пішов у відставку. На жаль, через особисту боротьбу за межами рингу. Тайсон Ф'юрі - лінійний чемпіон і я хочу битися з ним. Я вірю, що він вирішить всі свої проблеми і ми б змогли організувати з ним грандіозний поєдинок. Я поважаю Ф'юрі і повністю розумію, тому що я був там.

Хоча я ніколи не пробував кокаїн і героїн, моїм вибором був алкоголь. Я випив досить спиртного в своєму житті. Алкоголь став моїм ворогом, оскільки він приніс мені найгіршу шкоду. Минуло більше п'яти років з того часу, як я вживав алкоголь. Від думки випити тепер мене нудить", - заявив Шеннон Бріггс на своїй сторінці в соцмережах.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Бріггс кинув виклик Тайсону Ф'юрі.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Тайсон Ф'юрі, Шеннон Бріггс