Бокс

Джошуа назвав дату, до якої готовий чекати рішення Кличко по реваншу

0

Володимир Кличко все ще не прийняв остаточне рішення

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA і IBO британець Ентоні Джошуа (19-0, 19 КО) заявив, що Володимиру Кличку потрібно визначитися з проведенням реваншу до кінця серпня.

"Сподіваюся, що ми зможемо поставити підписи під контрактом до кінця місяця. Якщо бій буде 11 листопада, то тримісячний табір повинен стартувати не пізніше 22 серпня. Так що до кінця місяця чекаю відповіді. Починаючи з 22 серпня, у мене буде три місяці на табір. Так що, в будь-якому випадку, потрібно домовитися, тому що я повинен грунтовно підготуватися.

Бій був веселим і яскравим, так що я б повторив. Мені цікаво, я захоплений ідеєю цього бою і впевнений в тому, що мені вдасться знову нокаутувати Кличка. А його проведення в Вегасі відкриє дорогу до бою з Деонтеєм Уайлдером.

Кличко вже був на вершині 10 років і люди говорили, що він нудний. Але це було тільки тому, що він домінував серед супертяжів. Але навіть після поразки він заслужив повагу. Це повинно служити для нього додатковою мотивацією перед реваншем. Він має ще один шанс довести, що він найкращий. Я б провів другий поєдинок, якби я був на його місці. Кличко не перевершить те, що вже зробив, його десять років називали нудним, тому що він сильно домінував. У нього є ще один шанс. На його місці я б це зробив", - передає слова Джошуа Press Association Sport.

Нагадаємо, Володимир Кличко постійно змінює своє рішення щодо подальшої кар'єри.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, рішення по реваншу Кличко - Джошуа відкладається.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко, Ентоні Джошуа, бій Кличко - Джошуа