Бокс

Експерти назвали головну проблему Рігондо

0

Рігондо відмовився продовжувати бій з Ломаченко після шостого раунду

Колишній менеджер кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) Гері Хайд припустив, що причини поразки його екс-підопічного українцю Василю Ломаченку (10-1, 8 КО) криються в голові Гільєрмо, який, можливо, просто втомився від боксу. Про це він заявив в інтерв'ю Irish-boxing.com.

"У Ріго велике серце, але в суботу він здався. Тепер його завжди будуть згадувати за те, що трапилося в суботу, а не за його видатні досягнення на аматорському та професійному рингах. Він не був вражений або побитий, так що маємо певні проблеми ментального характеру.

Особисто я ніколи б не дозволив Ріго прийняти цей бій в 59 кг. Він дуже маленький хлопець, який іноді важить 54 кг. Я б із задоволенням влаштував йому поєдинок з Ломаченком ще три роки тому - в 57,2 кг, коли він ще не був таким старим. 37 років - солідний вік, особливо в найлегших категоріях.

Моя думка залишається незмінною - Ріго так само гарний, як Ломаченко, і не поступається йому в таланті. Але Ріго на дві категорії легше і на дев'ять років старший. Він прийняв бій за $400 тис., а це мало, з якого боку не глянь. Може, він просто втомився від боксу", - розповів Хайд.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо